Anno 1800 Türkçe Yama
product-image

Anno 1800

%97

Anno 1800 – Türkçe Yama Çevirisi Anno 1800 oyunu tamamen yapay zeka olan GPT-3 ile "zartzurt456" tarafından çevrilmiştir.

Anno 1800 – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Anno 1800 oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Sanayi Çağının doğuşuna hoş geldin. Seçtiğin yol, dünyanı belirleyecek. Yenilikçi mi, yoksa sömürgeci misin? Bir fatih mi, yoksa kurtarıcı mısın? Adının dünyada nasıl hatırlanacağı tamamen sana kalmış. Anno 1800’de, oyuncular hızla gelişen teknolojinin ve yıkıcı siyasi çalkantıların hâkim olduğu 19. yüzyılın dünyasında, sahip oldukları sermayeyi doğru kullanarak, doğru zamanda doğru kararları vererek, fabrika dumanlarına boğulmuş Avrupa şehirlerinden Güney Amerika’nın bereketli, balta girmemiş ormanlarına uzanan bir imparatorluk kurma mücadelesi veriyor. Sevilen özelliklerini yenilikçi oynanışla birleştiren, oyunculara insanlık tarihinin kritik bir dönemine damga vurma imkanı sunan Anno 1800, Anno serisinde yeni bir dönemin başlangıcıdır. Tüm bu deneyimi Türkçe çeviri ile yaşa ve keyfini çıkar. Anno 1800 oyunu tamamen yapay zeka olan GPT-3 ile çevrilmiştir.

İnternet sitemiz üzerinden Anno 1800 – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Anno 1800 – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Anno 1800 oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Anno 1800 Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Anno 1800 – Türkçe Yama Kurulumu

Oyunun kurulu olduğu klasöre ANNO1800 dosyasını kopyalayın ANNO1800\maindata konumuna data99.rda gelecek şekilde. ANNO1800\maindata içibdeki her ihtimale karşılık checksum.db ve file.db dosyalarını yedekleyiniz. daha sonra yama içindeki \checksumfiledb klasöründen FileDBGenerator.exe çalıştırın. aşağıdaki resimdeki adımları izleyerek. işlem bitmiştir. oyun ayarlarından dil seçimini Türkçe olarak seçiniz ve alt yazıları açınız. Oyun ingilizce ve Türkçe bir aradadır istediğiniz zaman menüden dil seçebilirsiniz.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Anno 1800 oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Anno 1800 – Türkçe Çeviri Bilgiler

NOT: online oyunda da yama çalışmaktadır ama her ihtimale karşı sorumluluk kullanana aittir. yamayı silmek için data99.rda dosyasını silin ve tekardan FileDBGenerator ile yeni checksum.db ve file.db dosyaları oluşturun


Anno 1800 Oyunu Hakkında

Geliştirici Ubisoft Mainz
Yayıncı Ubisoft
Çıkış Tarihi 16 Nis 2019
Etiketler Strateji, Şehir Kurma

YENİ BİR DÖNEMİN ÖNCÜLERİ

Anno 1800 ile Sanayi Devrimine Öncülük Et!

Sanayi Çağının doğuşuna hoş geldin. Seçtiğin yol, dünyanı belirleyecek. Yenilikçi mi, yoksa sömürgeci misin? Bir fatih mi, yoksa kurtarıcı mısın? Adının dünyada nasıl hatırlanacağı tamamen sana kalmış.Anno 1800’de, oyuncular hızla gelişen teknolojinin ve yıkıcı siyasi çalkantıların hâkim olduğu 19. yüzyılın dünyasında, sahip oldukları sermayeyi doğru kullanarak, doğru zamanda doğru kararları vererek, fabrika dumanlarına boğulmuş Avrupa şehirlerinden Güney Amerika’nın bereketli, balta girmemiş ormanlarına uzanan bir imparatorluk kurma mücadelesi veriyor.Sevilen özelliklerini yenilikçi oynanışla birleştiren, oyunculara insanlık tarihinin kritik bir dönemine damga vurma imkanı sunan Anno 1800, Anno serisinde yeni bir dönemin başlangıcıdır.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:GPT-3 Çeviri