Asassins Creed Türkçe Yama Kapak
product-image

Assassin's Creed Valhalla

%95

Assassin's Creed Valhalla– Türkçe Yama Çeviri Yüzdesi %95 Olarak Tamamlanmıştır. Oyunun çevirisi OpenAI GPT-3 Yapay zeka tarafından yapılmıştır.

Şanlı bir mücadeleye atılan efsanevi bir Viking olarak oyna. Düşmanlar üzerine akınlar yap, yerleşimlerini genişlet, siyasi gücünü pekiştir.

OpenAI GPT-3 Translate ile geliştirilmiş Assassin’s Creed Valhalla – Türkçe Yamasının keyfini çıkartabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla – Türkçe Yama İndir

Yama versiyon v35Oyun versiyon 1.1.1
1.1.0 v34 e göre 150+ yeni satır eklenmiştir 1.1.1 için yaklaşık 50+ hatalı yer düzeltilmiştir.

Çeviri zartzurt456 tarafından yapılmıştır.

Assassin’s Creed Valhalla – Türkçe Kurulumu

ilk önce Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla konumundaki DataPC_patch_01.forge dosyasının yedeğini alın her ihtimale karşı. ve yedeği saklayın.

Daha sonra indirmiş olduğunuz yama içindeki bütün dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve değiştirme uyarısına tümüne evet e basın.

Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin’s Creed Valhalla kopyalayın. ACV_TR_104.bat çalıştırın ortalma 5-10 saniye içerisinde kurulum bitecektir..

Bu aşamadan sonra launcher ya da direkt oyun kısayolu ile oyunu çalıştırın. Oyun menüsünden SES ayarlarından alt-yazı seçenekleri var oradan arka fon ve adların göster seçmelerini açmayı unutmayın.

Assassin’s Creed Valhalla – Türkçe Yama GPT-3 Hakkında

”Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir.” çeviri yapay zeka ile yapıldığı için Türkçe’ye uygun cümle yapıları vardır.

Makine öğrenme ile çeviri yapıldığı için özel isimler ve Türkçe eş anlamlı kelimler filtre edilmesi lazım bunu içinde tespit kelimeler API tanıtılarak bütün çeviri içindeki kelimeyi tespit ederek cümle yapısını değiştiriyor.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
4
Mutlu
1
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
1

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:GPT-3 Çeviri