Partinizi toplayın ve bir dostluk ve ihanet, fedakarlık ve hayatta kalma ve mutlak gücün cazibesi öyküsünde Unutulmuş Diyarlar’a geri dönün.

Beyninize yerleştirilmiş bir Mind Flayer parazitinden alınan gizemli yetenekler içinizde uyanıyor. Diren ve karanlığı kendine karşı çevir. Veya yozlaşmayı kucaklayın ve nihai kötülük yapın. Divinity’nin yaratıcılarından: Original Sin 2, Dungeons and Dragons dünyasında geçen yeni nesil bir RPG ile geliyor.

Baldur’s Gate 3’ün çevirisi deneysel bir yapay zeka olan GPT-3 tarafından yapılmıştır. Yer yer komik ya da absürd durumlar olabilir bunları bize bildirmekten çekinmeyin.

Baldur’s Gate 3 – Türkçe Yama Kurulum

indirdiğiniz dosya içindekileri D:\Baldurs Gate 3\Data\Localization konumuna kopyalayın

daha sonra _EN=TR.bat ile Türkçe olur oyun tekar ingilizce çevirmek için _TR=EN.bat çalıştırın.

%85 oranında çevirlmiştir oyun bazı özel isimler ve terimler bozuk ola bilir çeviri tam bitmemiştir.

aşağıdaki arkadaş yüzünden proje iptal olmuştur artık

Baldur’s Gate 3 – Türkçe Yama İndir

Çeviri zartzurt456 tarafından yapılmıştır.

Baldur’s Gate 3 – Türkçe Yama GPT-3 Hakkında

”Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir.” çeviri yapay zeka ile yapıldığı için Türkçe ye uygun cümle yapıları vardır. yaklaşık 800gb data dan oluşuyor db yapısı.

Makine öğrenme ile çeviri yapıldığı için özel isimler ve Türkçe eş anlamlı kelimler filtre edilmesi lazım bunu içinde tespit kelimeler API tanıtılarak bütün çeviri içindeki kelimeyi tespit ederek cümle yapısını değiştiriyor.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:GPT-3 Çeviri