product-image

Blasphemous The Stir of Dawn

%95

Blasphemous The Stir of Dawn – Türkçe Yama Çevirisi (Oyunda çok fazla şey var, illaki ufak tefek eksik ya da hata olacaktır ama önemli bir şey çıkacağını sanmıyorum. Bu yüzden çeviri yüzdesi %95)

Blasphemous The Stir of Dawn – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Blasphemous The Stir of Dawn oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Cvstodia toprakları ve tüm sakinleri kötü bir lanete kapıldı; bu lanetin adı Mucize. “Sessiz Keder” katliamının tek kurtulanı olan Tövbekar olarak oyna. Sonsuz bir ölüm ve yeniden doğuş döngüsüne hapsolmuş olarak, dünyayı bu korkunç kaderden kurtarmak ve ızdırabının kaynağına ulaşmak sana bağlı. Çarpıtılmış dinin bu kabus gibi dünyasını keşfet ve saklı olan bir sürü sırrı ortaya çıkar. Seni lime lime doğramaya hazır iğrenç canavar sürülerini ve dev elebaşlarını öldürmek için yıkıcı kombolar ve ölümcül infaz hamlelerini kullan. Ebedi lanetinden kurtulma görevinde sana yardım etmeleri için cennetin gücünü çağıran eserler, tespihler ve duaları bulup kullan. Bu macera dolu oyunu Blasphemous The Stir of Dawn Türkçe çevirisiyle birlikte deneyimle.

İnternet sitemiz üzerinden Blasphemous The Stir of Dawn – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Blasphemous The Stir of Dawn – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Blasphemous The Stir of Dawn oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Blasphemous The Stir of Dawn Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Blasphemous The Stir of Dawn – Türkçe Yama Kurulumu

Türkçe yama oyunun kurulu olduğu dizindeki Blasphemous The Stir of Dawn\Blasphemous_Data klasörüne kurulmalıdır.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Blasphemous The Stir of Dawn oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Blasphemous The Stir of Dawn – Türkçe Çeviri Bilgiler

1- Türkçe yama oyunu v. 2.0.27 sürümüne uygun olarak yapılmıştır eski sürümlerde çalışmaz.

2- Maalesef Türkçe karakter desteği yok çünkü fontlar oyuna sağlıklı bir şekilde import edilemiyor ve oyun çöküyor. Ayrıca bir boss’u yendiğimizde ya da karakter öldüğünde çıkan yazıları çevirip eklemek istemiştim ancak onların da paketlemesinde sorun çıktığı için olmadı.

3- Türkçe yama oyunun kurulu olduğu dizindeki Blasphemous The Stir of Dawn\Blasphemous_Data klasörüne kurulmalıdır.

4- Oyunda çok fazla şey var, illaki ufak tefek eksik ya da hata olacaktır ama önemli bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Çeviri: Truelegend jepalion
Paketleme: Truelegend
Katkıda Bulunanlar: sinnerclown anil523


Blasphemous The Stir of Dawn Oyunu Hakkında

Blasphemous The Stir of Dawn Oyunu Ana Özellikleri

Doğrusal Olmayan Bir Dünyayı Keşfet: Farklı ortamlarda ilerlerken ve Cvstodia’nın karanlık, gotik dünyasında kefareti ararken korkunç düşmanları ve ölümcül tuzakları yen.

Ölümcül Dövüşler: Düşmanlarını katletmek için suçluluktan ortaya çıkmış Mea Culpa kılıcının gücünü ortaya çıkar. Yoluna çıkan her şeyi temizlerken yıkıcı yeni kombolar ve özel hamleler öğren.

İnfaz Hamleleri: Gazabını ortaya çıkar ve düşmanlarının paramparça olmasını zevkle izle; tüm bunları muhteşem şekilde özenle hazırlanmış infaz hamlesi animasyonlarıyla deneyimle.

Özelleştir: Sana hayatta kalman için gereken yeni yetenekler ve istatistik desteklerini sağlayacak Eserler, Tespihler, Dualar ve Kılıç Kalplerini keşfet ve kullan. Kendi oyun tarzına göre farklı kombinasyonlarla denemeler yap.

Destansı Elebaşı Savaşları: Dev ve çarpık yaratık sürüleri, hedefinle aranda duruyor. Onların nasıl hareket ettiklerini öğren, yıkıcı saldırılarından kaç ve zaferi kazan.

Cvstodia’nın Gizemlerini Ortaya Çıkar: Dünya, işkence gören ruhlarla dolu. Bazıları sana yardım etmeyi teklif edebilir, bazıları karşılığında bir şeyler isteyebilir. Ödüller kazanmak ve içinde yaşadığın bu karanlık dünyayı daha derinlemesine anlamak için bu işkence gören karakterlerin hikayelerinin ve kaderlerinin kilidini aç.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar