product-image

Call of the Sea

%98

Call of the Sea - Türkçe Yama Yapay Zeka GPT-3 ile yapılmıştır. Çeviriyi yapan "zartzurt456".

Call of the Sea – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Call of the Sea oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

“Yıl 1934, Güney Pasifik’in ücra köşelerinde. Norah, kaybolan kocasının keşif gezisinin izini sürerek okyanusu aşar ve kendini yemyeşil bir ada cennetinde bulur; isimsiz, unutulmuş ve kayıp bir medeniyetin izlerini taşıyan bir yerde. Bu yer ne tür garip sırlar saklıyor, Norah gerçeğin peşinde ilerlerken ne bulacak?” Bu macera dolu oyuna Türkçe atılın. Tamamen yapay zeka GPT-3 tarafından tamamen Türkçeye çevrilen Call of the Sea sizlerin deneyimine sunulmuştur.

Call of the Sea – Oyun içi görsel #1
Call of the Sea – Oyun içi görsel #2
Call of the Sea – Oyun içi görsel #3

İnternet sitemiz üzerinden Call of the Sea – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Call of the Sea – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Call of the Sea oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz. Yama versiyon v3 – Oyun versiyon v0.2.5.10

Call of the Sea Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Call of the Sea – Türkçe Yama Kurulumu

Sıkıştırılmış dosya içindeki klasörü oyunun kurulu oldugu yere kopyalayın bu kadar. Tekrardan ingilizceye dönmek için Call of the Sea\COTS\Content\Paks\COTS-WindowsNoEditor_P_.pak dosyasını siliniz.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Call of the Sea oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Call of the Sea – Türkçe Çeviri Bilgiler

”Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir.” Call of the Sea isimli oyunun çeviri bu yapay zeka ile yapılmıştır.


Call of the Sea Oyunu Hakkında

Şahane manzaralar, kayıp kalıntılar ve esrarengiz sırlarla dolu göz alıcı tropik bir adayı keşfedin (Unreal Engine 4 ile özenle modellendi).

Kocasının kayboluşunun ardındaki gerçeği keşfetme ve kendisinin gerçekte kim olduğunu bulma arayışında bir kadının büyüleyici karakterini deneyimleyin. Tamamen Cissy Jones (Firewatch, The Walking Dead: 1. Sezon) tarafından seslendirildi.

Duygu, endişe ve olağandışı sürprizlerle dolu hikâye odaklı bir maceraya dalın.

Önceki bir yolculuktan kalan ipuçlarını araştırın, olayların parçalarını bir araya getirin ve zihninizi test edecek çeşitli bulmacaları çözün.

Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
  • İşlemci: AMD FX-6100/Intel i3-3220 or Equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 or Equivalent
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
1
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:GPT-3 Çeviri