product-image

Enslaved Odyssey to the West

%100

Enslaved Odyssey to the West – Türkçe Yama Çevirisi "Turkce-Oyun" ekibi tarafından çevrilmiş olup ücretsiz olarak sunulmuştur.

Enslaved Odyssey to the West Premium Edition – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Enslaved Odyssey to the West Premium Edition oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Tehlikeli, kıyamet sonrası Amerika’da hayatta kalmak için iki farklı karakter huzursuz bir ortaklık kurarken sürükleyici, sürprizlerle dolu bir yolculuğa çıkın.Gelecekte 150 yıl, savaş ve yıkım dünyayı harabeye çevirdi, geriye çok az insan kaldı ve doğanın dünyayı geri aldı. Gizemli köle gemileri, azalan nüfusu toplar ve onları asla geri dönmemek üzere batıya çıkarır.

İnternet sitemiz üzerinden Enslaved Odyssey to the West Premium Edition – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Enslaved Odyssey to the West Premium Edition – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Enslaved Odyssey to the West Premium Edition oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Enslaved Odyssey to the West Premium Edition Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Enslaved Odyssey to the West Premium Edition – Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine gidip \MonkeyGame\Localization\INT dizinine çıkartınız, değiştirilsin mi uyarısına evet deyiniz.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Enslaved Odyssey to the West Premium Edition oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Enslaved Odyssey to the West Premium Edition – Türkçe Çeviri Bilgiler

Menü ve Arayüz: %100

Diyaloglar: %100

Senaryo: %100

Sinematikler: %100

DLC: %100

ÇEVİRMENLER:

Ana Oyun: Murat Keser

DLC: MONEMU


Enslaved Odyssey to the West Premium Edition Oyunu Hakkında

  • MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2, Vista or higher
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.20GHz / AMD Athlon 64 X2 4600+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 9600/ ATI Radeon HD 4850
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Teknolojik açıdan anlayışlı genç bir kadın olan Trip, bir köle gemisi tarafından hapsedilir, ancak zihinsel hünerini kullanarak kaçmayı başarır. Güçlü, vahşi bir yalnız ve mahkum olan maymun, ham gücü ve kasları sayesinde de özgürleşiyor. Trip, Maymun’un özgürlüğe giden bileti olduğunu ve eve dönüş tehlikeli yolculuğunda hayatta kalmak için tek umudu olduğunu çabucak anlar. Bir köle kafa bandını keser ve onları birbirine bağlayarak Monkey’e takar. Ölürse ölür ve yolculuğu artık onun haline gelmiştir. ENSLAVED, iki ana karakter arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanır. Oyuncular, kendisinin ve Trip’in özgürlüklerinin önünde duran tehdit ve engellerden kurtulmasını sağlamak için savaş, strateji ve çevresel geçişin bir karışımını kullanarak Monkey rolünü üstlenirler.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar