product-image

Fallout 3

%100

Fallout 3 – Türkçe Yama Çevirisi "Fallout Ceviri" ekibi tarafından çevrilmiş olup ücretsiz olarak sunulmuştur.

Fallout 3 – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Fallout 3 oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Vault-Tec mühendisleri, kendi kasanızın rahatlığından keyif almanız için Wasteland yaşamının interaktif bir yeniden üretimi üzerinde günün her saati çalıştı. Kapsamlı bir dünya, benzersiz savaş, şaşırtıcı derecede gerçekçi görseller, tonlarca oyuncu seçimi ve inanılmaz bir dinamik karakter kadrosu dahildir. Her dakika, dış dünyanın dehşetlerine karşı hayatta kalma mücadelesidir – radyasyon, Süper Mutantlar ve düşman mutasyona uğramış yaratıklar. Vault-Tec’den, Amerika’nın Post Nükleer Simülasyonda İlk tercihi.

İnternet sitemiz üzerinden Fallout 3 – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Fallout 3 – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Fallout 3 oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Fallout 3 Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Fallout 3 – Türkçe Yama Kurulumu

Yama kurulumu için çeviri ekibinin programını bilgisayarınıza indirdikten sonra Fallout 3 oyununu program içerisinde bulup program içinde yer alan yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Fallout 3 oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Fallout 3 – Türkçe Çeviri Bilgiler

Kurulum ve çeviri bilgileri indirdiğiniz dosyanın içerisinde yer almaktadır.


Fallout 3 Oyunu Hakkında

Sınırsız Özgürlük! Geniş Capital Wasteland’ın görüntülerini ve seslerini görün! Kıyamet sonrası harabede yatan Amerika Birleşik Devletleri’nin büyük anıtlarını görün! Sizi tanımlayan ve dünyayı değiştiren seçimler yaparsınız. Sadece Rad Ölçerinize bir göz atın!
S.P.E.C.I.A.L.’yi deneyimleyin! Vault-Tec mühendisleri size en son insan yeteneği simülasyonunu getiriyor – ÖZEL Karakter Sistemi! Puan tabanlı yetenek sunumunda yeni atılımları kullanan SPECIAL, karakterinizin sınırsız özelleştirilmesini sağlar. Ayrıca, her biri göz kamaştırıcı çeşitli efektlere sahip düzinelerce benzersiz beceri ve seçim yapabileceğiniz avantajlar da dahildir!

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar