product-image

Horizon Zero Dawn

%100

Horizon Zero Dawn - Türkçe Yama Çevirisi %100 oranında "Anonymous Çeviri" ekibi tarafından çevrilmiş olup, ücretli bir çeviridir.

Horizon Zero Dawn – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve sizin için anlaşılır hale getirin. Horizon Zero Dawn oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak için yamayı hemen edinin.

Makinelerin yönettiği dünyayı ortaya çıkarmak için efsanevi bir göreve atılan Noralı Aloy’a katıl. Kabilesinden dışlanmış, geçmişini bilmek isteyen genç avcı, kaderini keşfeder.

Geleceği tehdit eden büyük bir şeyi durdurmaya çalışacaktır. Yabani ve tehlikeli açık dünyayı keşfederken eşsiz makinelere ve rakip kabilelere taktiksel saldır. Horizon Zero Dawn™ ödüllü bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Horizon Zero Dawn – Türkçe Yama

Oyunun Türkçe çeviri işlemleri %100 oranında tamamlanmıştır. “Anonymous Çeviri” ekibi tarafından çevirilen yama aylık abonelik ile kendi sitelerinden satışa sunulmuştur.

Horizon Zero DawnTürkçe Yama Kurulum

Anonymous çeviri sitesi üzerinden aşağıdaki adımları izledikten sonra kuruluma başlayabilirsiniz. Horizon Zero Dawn yamasının tüm kurulum aşamaları ekibin internet sitesinden sunduğu program aracılığıyla anlatılmaktadır.

Horizon Zero Dawn Türkçe çeviri ücretli mi?

Horizon Zero Dawn yaması “Anonymous Çeviri” ekibinin aldığı kararla ücretli olarak sunulmaktadır. Eğer bir başka ekip çeviri işlemi sağlarsa ücretsiz versiyonuna da sitemizde yer vereceğiz.

Horizon Zero Dawn Türkçe çeviri bilgileri

Makinelerin yönettiği geleceğin Dünyasındaki gizemleri ortaya çıkarmak için Aloy’un efsanevi görevini deneyimleyin. Bu ödüllü aksiyon rol yapma oyununda avınıza karşı yıkıcı etkiye sahip taktiksel saldırılar düzenleyin ve muazzam bir açık dünyayı keşfedin! Türkçe çeviri ile Horizon Zero Dawn oyununun keyfini çıkarın.

Horizon Zero Dawn oyunu %100 oranında çevrilmiş ve satışa sunulmuştur. 18 Mart 2020 başlayan çevirme süreci 18 Eylül 2020’e kadar devam etmiş ve oyunun tamamı ekip tarafından çevrilmiştir. Horizon Zero Dawn Türkçe çevirisi maalesef şu an için aylık ücretli olarak satılmaktadır. Bir başka geliştirici ücretsiz versiyon yayınladığı taktirde sitemizde ücretsiz versiyona da yer vereceğiz.

Horizon Zero Dawn Türkçe çeviri hakkında

Proje Başlangıç Tarihi: 18 Mart 2020

Bitiş Tarihi: 18 Eylül 2020

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
1
Emin değilim
0
Aptalca
2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir