Immortals Fenyx Rising Türkçe Yamalar
product-image

Immortals Fenyx Rising

%93

Immortals Fenyx Rising – Türkçe Yama Çevirisi "zartzurt456" tarafından GPT-3 ile oluşturulmuştur.

Immortals Fenyx Rising – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Immortals Fenyx Rising oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Immortals Fenyx Rising muhteşem bir mitolojik macerayı gerçeğe dönüştürüyor. Fenyx olarak Yunan tanrılarını kurtarma mücadelesine atıl. Immortals Fenyx Rising isimli mitolojik macera oyununu tamamen kendi dilinde Türkçe çeviri ile deneyimleme fırsatına erişebilirsin.

İnternet sitemiz üzerinden Immortals Fenyx Rising – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Immortals Fenyx Rising – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Immortals Fenyx Rising oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz. Yama versiyon v2 – Oyun versiyon 1.0.2

Immortals Fenyx Rising Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Immortals Fenyx Rising – Türkçe Yama Kurulumu

İlk önce Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Immortals Fenyx Rising konumundaki DataPC_patch_01.forge dosyasının yedeğini alın her ihtimale karşı. ve yedeği saklayın. Daha sonra indirmiş olduğunuz yama içindeki bütün dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve değiştirme uyarısına tümüne evet e basın. Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Immortals Fenyx Rising kopyalayın. IFR_TR_102.bat çalıştırın ortalma 5-10saniye içinde kurulum biter. Tüm işlemler buu kadar launcher ya da direk oyun exe ile oyunu çalıştırın.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Immortals Fenyx Rising oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Immortals Fenyx Rising – Türkçe Çeviri Bilgiler

Immortals Fenyx Rising oyunu GPT-3 ile çevrilmiştir. GPT-3 açılımı: “‘Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir.”

Immortals Fenyx Rising Oyunu Hakkında

Kahraman Fenyx olarak, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmak için maceraya atıl.
Destansı bir mücadelede, tanrıların efsanevi güçlerini kullan, mitolojik yaratıklara meydan oku ve Yunan mitolojisinin en müthiş Titanı Typhon’u dize getir.

Cyclops, Medusa veya Minotaur gibi efsanevi yaratıklarla yüzleş, havada ve karada göğüs göğüse mücadelelerde tanrılardan aldığın yetenek ve silahlarını kullanarak hepsinin hakkından gel.

Olimpos tanrılarının bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaş, antik bulmacaları çöz ve muazzam bir açık dünyayı keşfet.


Immortals Fenyx Rising – Sistem Gereksinimleri
MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows 7 (yalnızca 64 bit)İşletim SistemiWindows 10 (yalnızca 64 bit)
İşlemciIntel Core i5-2400 / AMD FX-6300İşlemciIntel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 1700
Bellek8 GB (Çift kanallı mod)Bellek16 GB (Çift kanallı mod)
VRAM2 GB NVIDIA / 3 GB AMDVRAM8 GB
Ekran KartıGeForce GTX 660 / AMD R9 280XEkran KartıGeForce GTX 1070 / AMD RX Vega 56
Depolama28 GB HDDDepolama28 GB SSD

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
1
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

5 Yorumlar

  1. Bitiş için verebilceğiniz bir tarih varmı

  2. yama tahmini ne zaman biter acaba

    1. Yapımcısı tarafından sadece test ve kontrol işlemleri kaldığı söyleniyor. Yama tamamlandığında güncelleyeceğiz. Bitmiş bir yama sadece test edilmesi gerekiyor. Teşekkür ederiz.

  3. Epic games için uyumlu değil mi?

    1. Yama çevirisi henüz devam etmektedir. Çıktığında bunun bilgisini vereceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir