product-image

Jurassic World Evolution

%98

Jurassic World Evolution – Türkçe Yama Çevirisi simulasyonturk tarafından yapılmıştır.

Jurassic World Evolution – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Jurassic World Evolution oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Efsanevi Muertes takımadalarındaki operasyonların sorumluluğunu üstlen ve dinozorların mucizesini, ihtişamını ve tehlikesini hayata geçir. Yaşamın her zaman bir yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence veya Güvenlik çıkarları için oluşturun. Etraflarındaki dünyaya akıllıca düşünen, hisseden ve tepki veren biyomühendis dinozorlar. Dinozorlarınıza benzersiz davranışlar, özellikler ve görünümler kazandırmak için hayatın kendisiyle oynayın, ardından kayıp dinozor DNA’sı için küresel aramanızı finanse etmek için onları kontrol edin ve bunlardan yararlanın. Büyük resmi derin yönetim araçlarıyla kontrol edin veya yerdeki ya da havada zorluklarla yüzleşmek için uygulamalı gidin. Adalarınızı genişletin ve serideki ikonik karakterlerin ve onlarca yıllık Jurassic bilgisinin parmaklarınızın ucunda olduğu yepyeni bir anlatıda kendi yolculuğunuzu seçin. Jurassic World Evolution oyununu tamamen Türkçe deneyimleyin.

İnternet sitemiz üzerinden Jurassic World Evolution – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Jurassic World Evolution – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Jurassic World Evolution oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Jurassic World Evolution Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Jurassic World Evolution – Türkçe Yama Kurulumu

Kurulum Dizini: D:\SteamLibrary\steamapps\common\Jurassic World Evolution\Win64\ovldata\Content0\Localised\English\UnitedStates
Kurulum Anlatımı: Loc.ovl dosyasını yukarıdaki dizine atıcaksınız. Dizin sizde yok ise aynı şekilde oluşturun.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Jurassic World Evolution oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Jurassic World Evolution – Türkçe Çeviri Bilgiler

Güncel Çeviri Yüzdesi: %98

Proje Başlangıç Tarihi: 22.06.2020

Proje Bitiş Tarihi: 30.11.2020

Yama Notu: 2 hafta’da 1 yama güncellemesi yayınlacağız

Türkçe Karakter: Türkçe karakterler destekliyor

the godfather çeviri ekibi olarak 22.06.2020 tarihinde başlamış olduğumuz Jurassic World Evolution Türkçe yerelleştirme çalışmasında çeviri ve beta test aşamalarının sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Yamayı ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz.

Kurulum Dizini :D:\SteamLibrary\steamapps\common\Jurassic World Evolution\Win64\ovldata\Content0\Localised\English\UnitedStates

Kurulum Anlatımı : Loc.ovl dosyasını yukarıdaki dizine atıcaksınız. Dizin sizde yok ise aynı şekilde oluşturun.

Not : Bu dizin bende yok nasıl kurucam diye mesaj atanlara yardımcı olacağım. Alt tarafı klasör oluşturacaksınız.

Not 2 : Yama beta v1.0 güncellemesi şeklinde çıkıyor. Bundan sonraki sürümler aksilik olmazsa şuan geliştirdiğimiz yeni uygulama üzerinden paylaşılacaktır.


Jurassic World Evolution Oyunu Hakkında

Jurassic World Evolution – Sistem gereksinimleri
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
 • İşlemci: Intel i5-2300/AMD FX-4300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
4
Mutlu
5
Aşk dolu
2
Emin değilim
0
Aptalca
0

9 Yorumlar

 1. yama Steam içinde uygunmudur ?

 2. nereye atıyoruz dosyayı

 3. merhaba, epic games’te kullanabiliyor muyuz acaba?

  1. Evet ancak çeviri açısından eksikleri var. Şu an çeviri bildiğimiz kadarıyla güncellenmiyor. Yeni ve güncel çeviri çıkarsa burayı da güncelleriz ancak yaşı ve kitlesi itibariyle zor gibi görünüyor.

 4. Çoğu yer hâla ingilizce 2 saatlik oyun deneyimimde gördüğüm %10 Türkçedir. Epic bedava dağıttı oynayan olur bende yamanın güncellenmesini bekliyorum.

 5. Ziyaretçiye not: Çeviriler tarafımızdan yapılmamaktadır. Bu çeviri oyunun bilinen tek çevirisidir. Daha iyi bir çeviri duyrulduğu ya da yayımlandığı taktirde sitemizde yer vereceğiz.

 6. %98 demisiniz ama sadece oyunu girişi türkçe çok çok az sadece %10 ancak tutar hevesle kurdum boğazımda kaldı

 7. Hocam bu nasıl çeviri ya arayüz tamam türkçe okey ama oyun içinde görevlerin sadece biri türkçe diğerlerinde ya hiç türkçe yok ya da en sonunda var bide çeviri %98 diyorsunuz ya bende hatta var ya da siz de

 8. Epic gameste ücretsiz oldu . Tam çeviri için bekliyoruz bazı yerler hala İngilizce teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar