product-image

Metal Gear Solid V

%100

Metal Gear Solid V – Türkçe Yama Çevirisi "giga1974" tarafından çevrilmiş olup ücretsiz olarak sunulmuştur. Translate çevirisidir.

Metal Gear Solid V – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Metal Gear Solid V oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Konami Digital Entertainment, en son bölüme sahip diğer “METAL GEAR SOLID V Deneyimi” ile devam ediyor, METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. Fox Engine tarafından desteklenen en son teknolojiye sahip üyelikte yeni bir çağ açan MGSV: The Phantom Pain, kendilerine açık dünya görevlerini gerçekleştirmek üzere taktiksel özgürlük verildiği için oyunculara üstün bir oyun oynama deneyimi sağlar. MGSV olaylarından dokuz yıl sonra: GROUND ZEROES ve fall of Mother Base, Snake a.k.a. Big Boss, dokuz yıl süren komadan uyanır. Yıl 1984. Soğuk Savaş, nükleer silahlar küresel krizi şekillendirdikçe uygun ortam oluşturmaktadır. İntikam alma duygusuyla hareket eden Snake, yeni bir özel ordu kurarak gölge gurubu XOF’un peşinde savaş alanına geri döner. Bu harika Metal Gear Solid V – Phantom Pain oyun deneyimini tamamen kendi dilinizde Türkçe yaşayın.

İnternet sitemiz üzerinden Metal Gear Solid V – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Metal Gear Solid V – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Metal Gear Solid V oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Metal Gear Solid V Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin. Çeviri “giga1974” tarafından yapılmıştır.


Metal Gear Solid V – Türkçe Yama Kurulumu

Yama kurulumu için çeviri ekibinin programını bilgisayarınıza indirdikten sonra Metal Gear Solid V oyununu program içerisinde bulup program içinde yer alan yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Metal Gear Solid V oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Metal Gear Solid V – Türkçe Çeviri Bilgiler

1. Yama TRANSLATE çeviridir.
2. Yamayı yüklemeden YEDEK almayı unutmayın.
3. Yama yüklenme zamanı BİLGİSAYAR özelliklerine göre farklılık gösterir.
5. Kurulum bittikten sonra AYARLAR/Görüntü ayarlarından Altyazıları AÇIK yapmayı unutmayın
6. Kurulum bittikten sonra AYARLAR/Kamera ayarlarından Camera Y Axis Normal yapmayı unutmayın


Metal Gear Solid V Oyunu Hakkında

Konami Digital Entertainment, en son bölüme sahip diğer “METAL GEAR SOLID V Deneyimi” ile devam ediyor, METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. Fox Engine tarafından desteklenen en son teknolojiye sahip üyelikte yeni bir çağ açan MGSV: The Phantom Pain, kendilerine açık dünya görevlerini gerçekleştirmek üzere taktiksel özgürlük verildiği için oyunculara üstün bir oyun oynama deneyimi sağlar.

MGSV olaylarından dokuz yıl sonra: GROUND ZEROES ve fall of Mother Base, Snake a.k.a. Big Boss, dokuz yıl süren komadan uyanır. Yıl 1984. Soğuk Savaş, nükleer silahlar küresel krizi şekillendirdikçe uygun ortam oluşturmaktadır. İntikam alma duygusuyla hareket eden Snake, yeni bir özel ordu kurarak gölge gurubu XOF’un peşinde savaş alanına geri döner.

METAL GEAR SOLID ekibi, kendi kısır döngüsünde tutulanlardan kaynaklanan savaş ve zulüm psikolojisi gibi olgunlaşmış temaları istekli şekilde keşfetmeye devam ediyor. Açık dünya tasarımı, fotogerçekçi görsel uygunluğu ve oyun tasarım özellikleri yönünden zenginliği ile yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan MGSV: The Phantom Pain, sinematik hikaye anlatımı, güçlü temaları ve sürükleyici taktiksel oynanabilirliği açısından oyun endüstrisinde ayırıcı özelliklerden bir tanesi olarak damgasını vuracak.

Temel Özellikler:
– Görevlere ve genel oyun ilerleyişine nasıl yaklaşacakları konusunda oyunculara en üst düzeyde özgürlük sağlayan Açık Dünya oyun tasarımı
– Fox Engine fotogerçekçi grafikler, ince oyun tasarımı ve gerçek yeni nesil oyun üretim kalitesi sunar
– Oyun konsollarının ötesindeki deneyimi, genel fonksiyonelliği ve oyuna erişimi artırmak için diğer cihazlara taşıyan çevrimiçi bağlantı.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar