Broken Porcelain, yeni oyun deneyimi ve bu akıllara yer eden macerada karakterlere yenilik getiren ve benzersiz bir derinlik veren hikaye anlatımıyla seriye birçok yeni değişiklik sunuyor. Bu, serinin yeni ve eski hayranları için mükemmel.

Ashmann Hanı’na gömülen gerçekler kolayca keşfedilemeyecek; birçok gizem karmaşık ve zamanda hapsolan izcilerin, güçlü avcılar tarafından korunuyor. Stratejik ve becerikli yaklaşımın kritik hale geldiği bu akıllara yer eden macerada hayatta kalmak için ani tepkilerden daha fazlasına ihtiyaç var. Akıllıca davranın; sinsice uzaklaşmak, kaçmak veya yakın tehlikelerle savaşmak için en iyi zamanı kestirmek avcının avlanan hale gelmesini engeller.

Remothered: Broken Porcelain oyununun Türkçe çevirisinin 2246 satırının tamamı çevrilerek yapılmıştır. Çeviri atessivas tarafından yayımlanmış olup iki sürüm mevcuttur. Orjinal ya da korsan versiyonlarını Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Remothered: Broken Porcelain – Türkçe Yama Kurulumu

İndirdiğiniz dosyaları rardan dışarı çıkarıp ‘Remothered – Broken Porcelain\Remothered2\Content\Paks‘ klasörüne atmanız yeterli. olacaktır

K.Sürüm (1.0.4) İçin İndirme Linkleri
Orjinal (1.2.9) Sürüm İçin İndirme Linkleri

Oyun 13 Ekim tarihinde çıkış yaptı. Steam’deki incelemelerin çoğunlukla olumsuz olmasının sebebi oyunun buglarla dolu olması. Son güncellemeyle oyun daha stabil çalışmakta ve oynanabilirliği ilk çıktığı halinden oldukça iyi seviyede. Oyunun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar