product-image

The Medium

%50

The Medium – Türkçe Yama Çevirisi "jepalion" ekibi tarafından çevrilmiş olup ücretsiz olarak sunulmuştur.

The Medium – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. The Medium oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Sadece bir medyanın çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedin. Gerçek dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin. Her iki dünyayı kapsayan bulmacaları çözmek için psişik yeteneklerinizi kullanın, derinden rahatsız edici sırları ortaya çıkarın ve tarif edilemez bir trajediden doğan canavar The Maw ile karşılaşmalarda hayatta kalın. The Medium, patentli çift gerçeklik oynanışı ve Arkadiusz Reikowski ile Akira Yamaoka’nın birlikte bestelediği orijinal bir film müziği içeren üçüncü şahıs psikolojik bir korku oyunudur. Yeteneğe sahip olanlar için ayrılmış benzersiz psişik yetenekler kullanın. Gerçekler arasında seyahat edin veya ikisini de aynı anda keşfedin. Gerçek dünyadaki benliğinizin gidemediği yerleri araştırmak için Beden Dışında deneyimini kullanın. Ruh dünyasında ve onun diğer dünyadaki tehlikelerinde hayatta kalmak için enerji kalkanları oluşturun ve güçlü ruh patlamaları gönderin.

İnternet sitemiz üzerinden The Medium – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


The Medium – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden The Medium oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

The Medium Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


The Medium – Türkçe Yama Kurulumu

Yama kurulumu için çeviri ekibinin programını bilgisayarınıza indirdikten sonra The Medium oyununu program içerisinde bulup program içinde yer alan yönergeleri takip etmeniz yeterlidir.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar The Medium oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


The Medium – Türkçe Çeviri Bilgiler

Türkçe çeviri hala devam etmektedir.
Çeviri yüzdesi : %70
Çevirmen: jepalion


The Medium Oyunu Hakkında

The Medium, 28 Ocak 2021’de Microsoft Windows ve Xbox Series X / S için yayınlanan Bloober Team tarafından geliştirilen psikolojik bir korku video oyunudur.

  • MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit version only)
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-6600 / AMD Ryzen™ 5 2500X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: @1080p NVIDIA GEFORCE® GTX 1650 Super or GTX 1060 / Radeon™ R9 390X
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX compatible, headphones recommended

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir