product-image

Torchlight II

%100

Torchlight II – Türkçe Yama Çevirisi "unknownelement" ekibi tarafından çevrilmiş olup ücretsiz olarak sunulmuştur.

Torchlight II – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Torchlight II oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Ödüllü Aksiyon RPG oyunu geri döndü, hem de eskisinden çok daha büyük ve daha iyi! Torchlight II dibine kadar rastgele seviyelerle, düşmanlarla ve ganimetlerle dolu. Orijinalinin tüm tadını ve heyecanını yakalamayı başaran Torchlight II, oyun dünyasını genişletiyor ve LAN çok oyuncu özelliği dahil oyuncuların en çok istediği özellikleri de getiriyor. Dünyanın kaderi bir kez daha senin ellerinde.

İnternet sitemiz üzerinden Torchlight II – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Torchlight II – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Torchlight II oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Torchlight II Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Torchlight II – Türkçe Yama Kurulumu

Belgelerim’e girerek

Games\Torchlight 2\mods

içine indirdiğiniz dosyadaki TRMOD.MOD dosyasını atınız ve Torchlight 2 oyununu başlatınız manage mods’tan TRMOD.MOD’u seçerek oyunu her seferinde bu şekilde başlatınız.

Ayarlardan Türkçe’yi seçiniz.Seçim yaptığınızda oyun kapatılacak ve tekrar başlatmanızı isteyecektir.

Tekrar moddan Türkçe yama’yı seçerek oyunu başlattığınızda oyun Türkçe olacaktır.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Torchlight II oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Torchlight II – Türkçe Çeviri Bilgiler

Torchlight II v.1.25.9.5

Türkçe yama %100

Türkçe bazı harfleri desteklemez desteklediklerini TR karakterli bırakıldı.
Translate ile çevrilmiştir.


Torchlight II Oyunu Hakkında

KARAKTERLER
Seçebileceğin dört sınıfla birlikte çok çeşitli oyun tarzları, parmaklarının ucunda. Her sınıf kadın veya erkek olarak oynanabilir ve kozmetik özelliklerini kişiselleştirerek kahramanının diğerleri arasında göze çarpmasını sağlayabilirsin.

ÇOK OYUNCULU
LAN veya İnternet üzerinden ücretsiz olarak arkadaşlarınla birlikte oyna. Eşleştirme hizmetimiz, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncularla oynamana olanak sağlar.

AÇIK DÜNYA
Kocaman bir dünyayı ve Vilderan’ın çeşitli kasabalarını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Seviyelerin rastgele sunulması sayesinde her oynadığında yeni düzenler, yollar, ganimetler ve canavarlar görebilirsin.

MOD DESTEĞİ
Torchlight II, Steam Atölye’yi destekleyerek otomatik mod aboneliğine ve senkronizasyonuna olanak sağlar. Binden fazla mod arasından seçimini yap ve oyunu istediğin gibi yönlendir. İstersen Torchlight II editörü GUTS’ı kullanarak ortaya çıkardığın işi bütün dünyayla paylaş!

YENİ GAME PLUS
Yeni Game Plus’ta oyun sen bitti deyinceye kadar bitmez. Torchlight II’nin özel seferini geçtikten sonra aynı karakterle tekrar başlayarak çok daha zorlu bir mücadeleye atılabilirsin. Uğruna çok çaba sarf ettiğin tüm becerilerin, altınların ve teçhizatın sende kalacak!

EVCİL HAYVANLAR VE BALIK TUTMA
Bu popüler özellikler, Torchlight II’de geliştirilmiş bir şekilde geri dönüyor. Daha fazla seçenek ve daha iyi efektler ile evcil hayvanın kasabaya koşarak senin yerine ganimetini satabilecek.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
0
Mutlu
0
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
0

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar