Tropico 5 Epic Games Türkçe Yama
product-image

Tropico 5

%100

Tropico 5 – Türkçe Yama Çevirisi translate çevirisidir

Tropico 5 – Türkçe Yama ile oyununuzu daha keyifli ve anlaşılır hale getirin. Oyununun keyfini tamamen Türkçe çeviri ile çıkarın. Tropico 5 oyununun keyfini tamamen Türkçe yaşamak ve görevden göreve maceralara atılmak, çatışmanın hissini doyasıya yaşamak için yamayı hemen edinin.

Eleştirmenlerce beğenilen ve son derece popüler “diktatör sim” serisinin bir sonraki bölümünde, uzak ada ülkesi Tropico’ya geri dönün. Hanedanlığınızın saltanatını erken sömürge döneminden 21. Yüzyılın ötesine genişletin, gelişmiş ticaret mekaniği, teknoloji ve bilimsel araştırma, keşif ve Tropico tarihinde ilk kez – kooperatif ve rekabetçi MULTIPLAYER dahil olmak üzere yepyeni bir dizi zorlukla yüzleşin. 4 oyuncuya. Serinin en beğenilen oyunlarından Tropico 5’i Türkçe çeviri ile yaşayın.

İnternet sitemiz üzerinden Tropico 5 – Türkçe çevirisini indirip oyun deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz.


Tropico 5 – Türkçe Yama İndir

Sitemiz üzerinden Tropico 5 oyunun Türkçe çevirisini indirerek oyun deneyiminizi kendi dilinizde yaşayabilirsiniz.

Tropico 5 Türkçe çeviri indirme bağlantısıyla ilgili sorun yaşarsanız bize aşağıdaki yorumlardan bildirmekten çekinmeyin.


Tropico 5 – Türkçe Yama Kurulumu

CurrentLanguage dosyasını oyunun kurulu olduğu yere direkt yapıştırıyoruz. Oyun açıldığında Türkçe olucak. CurrentLanguage dosyasını oyunun kurulu olduğu yerden silerseniz tekrar ana diline döner.

Not: Oyunun çeviri işlemleri tarafımızdan yapılmamaktadır. Türkçe yamalar Tropico 5 oyununun Türkçe yamasını sadece dağıtım görevini üstlenmiştir. Kurulumdan doğacak sorunlardan hiçbir şekilde Türkçe Yamalar(turkceyamalar.com) sorumlu değildir.


Tropico 5 – Türkçe Çeviri Bilgiler

1766. satıra kadar çevirilmiştir. Geri kalan Google Translate ile çevrilmiştir yer yer kötü çeviriyle karşılaşma durumunuz olucak. Ron’s Editor ile dosya kolaylıkla düzenlenebilmektedir devam etmek isteyenler için.


Tropico 5 Oyunu Hakkında

Çağlar – Sömürge dönemlerinde saltanatınızı başlatın, Dünya Savaşları ve Büyük Buhran’dan sağ çıkın, Soğuk Savaş sırasında bir diktatör olun ve ülkenizi modern zamanlara ve ötesine ilerletin. 19. yüzyıldan 21. yüzyıla kadar her çağın kendine özgü zorlukları ve fırsatları vardır.

Hanedan – El Presidente’nin geniş ailesinin her üyesi adada bulunur ve bir yönetici, yönetici, büyükelçi veya general olarak atanabilir. Yeni özelliklerin kilidini açmak ve onları en değerli varlıklarınıza dönüştürmek için Hanedanlığınızın üyelerine yatırım yapın.

Araştırma ve Yenileme – Yeni binalar, teknolojiler ve kaynaklar keşfederek ulusunuzu ilerletin. Eski binalarınızı daha verimli modern binalara dönüştürün.
Gelişmiş ticaret sistemi ve ticaret filosu – Küresel bir ticaret filosu oluşturun ve hem ihracat hem de ithalat için komşu adalara veya dünya süper güçlerine ticaret rotalarını güvence altına almak için gemilerinizi kullanın.

Adanızı keşfedin – Savaş sisinin ötesinde ne olduğunu keşfedin. Değerli kaynak yataklarını bulun ve eski uygarlıkların kalıntılarını keşfedin.

Tamamen yeni sanat – Tropico 5’e benzersiz bir görsel kimlik sağlamak için tüm sanat eserleri sıfırdan yeniden tasarlandı. Her bir çağdan 100’den fazla bina arasından seçim yapın.
İşbirlikçi ve rekabetçi çok oyunculu – En fazla 4 oyuncu, herhangi bir ada haritasında kendi şehirlerini ve ekonomilerini kurabilir. Oyuncular kaynakları, malzemeleri ve nüfusu paylaşmayı veya birbirlerine savaş ilan etmeyi seçebilirler.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
2
Mutlu
2
Aşk dolu
0
Emin değilim
2
Aptalca
1

1 Yorum

  1. siz adamsınız oyunu oynuyamıyodum cok tessekurler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:Türkçe Yamalar