product-image

Twin Mirror

%97

Twin Mirror %100 Türkçe Yama Twin Mirror (4.22.3.0) Türkçe Yama (v4) ~%97 [OpenAI GPT-3 Translate ]

Geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalan Sam Higgs, kasabasının karanlık sırlarını gün yüzüne çıkarmak için eşsiz entelektüel yeteneklerini kullanıyor. Ancak kendine bile güvenemiyorken kime güveneceğini nasıl bilebilirsin?

Twin Mirror – Türkçe Yamasıyla Twin Mirror oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Çeviri bir yapay zeka motoru olan OpenAI GPT-3 ile yapılmıştır.

”Generative Pre-trained Transformer 3 kısaca GPT-3, insanların yazdığı metinlere benzer içerik üretmek için derin öğrenmeyi kullanan özbağlanımlı dil modelidir.” çeviri yapay zeka ile yapıldığı için Türkçe ye uygun cümle yapıları vardır. yaklaşık 800gb data dan oluşuyor db yapısı.

Makine öğrenme ile çeviri yapıldığı için özel isimler ve Türkçe eş anlamlı kelimler filtre edilmesi lazım bunu içinde tespit kelimeler API tanıtılarak bütün çeviri içindeki kelimeyi tespit ederek cümle yapısını değiştiriyor.

Twin Mirror – Türkçe Yama İndir

Yama 02.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Yama versiyon v4 – Oyun versiyon 4.22.3.0

Twin Mirror – Türkçe Yama Kurulum

RAR dosyası içindeki bütün dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın ve hepsini değiştir deyin. Oyunun ayarlar menüsünden alt yazı ve seçeneklerinden alt yazıyı açmayı unutmayın.

Tepkiniz nedir?

Heyecanlı
1
Mutlu
1
Aşk dolu
0
Emin değilim
0
Aptalca
1

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha fazla:GPT-3 Çeviri